2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kościan
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik w podmiocie leczniczym

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Kierownika do naszego Centrum Medycznego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem rejestracji pacjentów oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu rejestracji.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami działu rejestracji.

  • Nadzór nad personelem rejestracji oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi pacjentów.

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur rejestracyjnych, zapewniając zgodność z przepisami i standardami obowiązującymi w podmiocie leczniczym.

  • Koordynacja działań z innymi działami podmiotu w celu zapewnienia płynnego przepływu informacji i danych pacjentów.

  • Monitorowanie wskaźników wydajności i jakościowych dla działu rejestracji oraz podejmowanie działań korygujących, gdy jest to konieczne.

  • Szkolenie i rozwój personelu rejestracji w celu zapewnienia ciągłego doskonalenia kompetencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, preferowana znajomość zarządzania personelem.

  • Preferowane doświadczenie w pracy w podmiocie leczniczym lub w sektorze opieki zdrowotnej.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i skuteczne zarządzanie priorytetami.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność pracy w zespole.

  • Zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista.

Zapewniamy:

  • możliwości rozwoju,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze,

  • stabilne zatrudnienie w firmie, która ceni sobie lojalność i zaangażowanie swoich pracowników,

Cenimy pomysły i inicjatywy naszych pracowników.

Wierzymy w budowanie długoterminowych relacji z naszymi pracownikami i oferujemy im możliwość rozwijania się w ramach naszej organizacji na długie lata.

Wynagrodzenie:

Ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 906684758