2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Leszno
Dodane 25 maja 2024

kierownik w dziale gastronomii w Antonińska Hotels

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Największy między Poznaniem a Wrocławiem pracodawca w branży HORECA zatrudni kierowników w dziale gastronomii w Antonińska Hotels (Leszno lub Boszkowo-Letnisko) w sekcjach:

·        Restauracja Antonińska

·        Sekcja obsługi śniadań, konferencji i bankietów.

Zakres obowiązków:

·        organizacja pracy w dziale gastronomii w resorcie: tworzenie grafików pracy, szkolenie zespołu zgodnie z wewnętrznymi standardami, organizowanie i rozliczanie pracy zespołu kelnerskiego, dbałość o najwyższy standard obsługi,

·        koordynowanie działań związanych z odbywającymi się w resorcie wydarzeniami,

·        budowanie i utrzymywanie relacji z gośćmi,

·        dbanie o wystrój sal restauracyjnych,

·        dozór nad właściwym stanem sprzętów i urządzeń będących na wyposażeniu restauracji,

·        nadzorowanie stanów magazynowych oraz kontrolowanie FIFO, regularne przeprowadzanie inwentaryzacji,

·        czynny udział w pracy operacyjnej działu.

Oferujemy:

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

·        wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz doświadczenia i kompetencji,

·        stabilną formę współpracy (z uwzględnieniem preferencji kandydata),

·        pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole,

·        zniżki i bonusy pracownicze na usługi Antonińska Hotels.

Nasze wymagania:

·        minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w gastronomii,

·        umiejętność zarządzania zespołem,

·        znajomość języka angielskiego

·        komunikatywność i dar budowania dobrych relacji interpersonalnych,

·        zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu,

·        bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,

·        praktyczna znajomość Ms Office z naciskiem na Excel.

Jeśli poważnie myślisz o najbliższych latach swojej pracy, chcesz rozwijać się i być częścią naszego zespołu zapraszamy Cię do aplikowania.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 920559784