2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Psary
Eco-Corn Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

11 200 - 14 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·         Organizowanie, koordynacja oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu,

·         Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn produkcyjnych oraz urządzeń,

·         Realizacja diagnostyki linii produkcyjnych – określanie wąskich gardeł,

·         Nadzór oraz prowadzeniem dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami,

·         Nadzór nad przestrzeganiem przyjętych zasad jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy,

·         Ścisła współpraca z działem produkcji, minimalizowanie przestojów produkcyjnych i zapewnienia płynności procesu produkcyjnego,

·         Rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami w celu ograniczenia przestojów w pracy, umożliwiając ich bezawaryjną pracę,

·         Udział w poszukiwaniu sposobów ciągłego usprawnienia systemów i standaryzacji,

·         Nadzór nad terminową realizacją przeglądów oraz prac konserwacyjnych maszyn,

·         Opracowywanie harmonogramu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i instalacji oraz zapewnienie ich realizacji.

Nasze wymagania:

·         Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (elektryk, mechanik, automatyk);

·         Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu,

·         Praktyczna wiedza z zakresu procesów utrzymania ruchu,

·         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·         Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;

·         Umiejętność współpracy z innymi działami w organizacji;

·         Umiejętność zarządzania zespołem w dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,

·         Efektywna komunikacja interpersonalna;

·         Zdolność i chęć uczenia się.

To oferujemy:

·         Pracę w zgranym zespole w rozwojowej firmie

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjny system premiowania

·         Stabilne warunki zatrudnienia

Lokalizacja

Psary,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Psary
ID: 912202522