2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Sławków
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Sławków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert 8631) pilnie poszukuje pracowników na stanowisko: :

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Sławków

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu pracowników

  • wykazujesz zdolność startegicznego myślenia

  • umiesz podejmować trudne decyzje

  • jesteś komunikatywny i pewny/a siebie

OBOWIĄZKI:

  • koordynacja pracy zespołu ( pięciu osób) na dziale utrzymania ruch

  • bezpośredni nadzór działania maszyn ( przeglądy, konserwacja maszyn)

  • zapewnienie wysokiej jakości i efektywności pracy maszyn

WYMAGANIA:

 -       Doświadczenie w koordynacji zespołu pracowników i utrzymania ruchu

·         Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność i otwartość na nowe rozwiązania,

·         Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

Pracę w systemie 2 zmianowym,

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Klauzula zgody:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez ARK Agencja Pracy w Zawierciu dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez ARK Agencja Pracy w Zawierciu w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy, w tym przesyłania mi ofert pracy oraz udostępnianie podanych przez mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest ARK Agencja Pracy z siedzibą w Zawierciu (42-400) przy ul. Wierzbowej 16, tel.: (32) 67 03 520.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: tel.: +48 696 655 124.

Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (art. 221). Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesach rekrutacji nie będzie możliwy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane osobowe w jego imieniu; podmioty współpracujące (w tym potencjalni pracodawcy, na rzecz których prowadzona jest lub będzie rekrutacja).

Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa odrębnej zgody również przez czas trwania przyszłych rekrutacji (nie dłużej niż 12 miesięcy), w każdym razie nie dłużej niż do dnia wycofania zgody.

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w danym procesie rekrutacji lub przyszłych procesach rekrutacji.

Ze szczegółową klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych można zapoznać się -tutaj- (dodać link do np. do strony polityki prywatności).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Sławków,

Śląskie

Śląskie, Sławków
ID: 910555777