2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarnobrzeg
Dodane 22 maja 2024

Kierownik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Karolla – specjalizująca się w produkcji kubków oraz misek papierowych z siedzibą w Tarnobrzegu poszukuje do swojego zespołu Kierownika utrzymania ruchu.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- terminowe wypłaty,

- możliwość dodatkowego ubezpieczenia,

- niezbędne narzędzia pracy,

- szkolenie stanowiskowe.

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doświadczenie w zarządzaniu pracy zespołem,

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i podejmowania decyzji,

- wykształcenie techniczne, mile widziane uprawnienia SEP (eksploatacja i dozór).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- koordynacja pracy podległego zespołu mechaników,

- przypisywanie zadań konserwacyjnych i naprawczych do odpowiednich pracowników oraz monitorowanie postępu prac,

- delegowanie zadań oraz nadawanie priorytetów usuwanych awarii,

- planowanie zakupów oraz remontów w ramach zaplanowanego budżetu,

- planowanie i realizacji przeglądów oraz remontów w celu zapewnienia ciągłości pracy oraz sprawności maszyn produkcyjnych,

- kontrolowanie dokumentacji wypełnianej przez pracowników,

- nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

- ścisła współpraca z kierownikiem działu produkcji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 920164051