2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Sieradz
Dodane 10 maja 2024

Kierownik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi Pakietu Ms Office

  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów, dokładność i precyzja

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność oraz otwartość na zmiany

  • Komunikatywność i zdolności organizacyjne

OBOWIĄZKI

  • Nadzór nad prawidłowym utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych

  • Nadzór urządzeń aby proces produkcji przebiegał bezawaryjnie

  • Planowanie oraz realizacja przeglądów, remontów parku maszynowego w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej dla urządzeń

  • Planowanie procesu produkcji

  • Tworzenie zamówień oraz dobór części zamiennych z magazynu technicznego;

  • Dbanie o stan techniczny maszyn oraz porządek w obszarze działu;

  • Zarządzanie zespołem

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej działań działu

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 917398349