2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Warmińsko-mazurskie
  5. Sprzątanie - Olsztyn
Dodane 27 maja 2024

Kierownik - usług sprzątania/ woj. Warmińsko- Mazurskie

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:

Kierownik usług sprzątania

Miejsce pracy: Olsztyn/okolice

Szukamy osoby która musi mieć cechy, dzięki którym nie tylko sprawnie zorganizuje pracę całego zespołu, lecz także wpłynie na produktywność, motywację i zadowolenie pracowników.

Zadania/Czynności:

  • Zarządzanie podległym personelem

  • Nadzór i kontrola wykonywanej usługi w obiekcie.

  • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników.

  • Reagowanie na zastrzeżenia i prowadzenie działań naprawczych.

  • Zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz sprzęt niezbędny do wykonywania usług.

  • Prowadzenie dokumentacji służbowej.

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie.

  • Kultura osobista.

  • Umiejętność organizacji pracy w warunkach presji czasu.

  • Podstawowa obsługa komputera i pakietu Office.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do okresowego wykonywania zadań wspierających serwis sprzątający

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat.

  • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania i elastycznym czasem pracy.

  • Dostarczamy niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

  • Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego na korzystnych warunkach.

  • Szkolenia branżowe.

  • Wynagrodzenie zawsze w terminie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv za pośrednictwem portalu lub o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel 510 - pokaż numer telefonu - po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 921117962