2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Kraków
  7. Logistyka - Bieżanów-Prokocim
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik transportu krajowego

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Kierownika transportu krajowego

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie prawidłowym funkcjonowaniem łańcucha dostaw w firmie

  • Zarządzanie flotą własną oraz współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi.

  • Aktywne nawiązywanie współpracy z nowymi przewoźnikami

  • Zapewnienie terminowości dostaw do klienta i jej zgodności z zamówieniem

  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami, partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta oraz utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami (telefonicznie i mailowo)

  • Koordynowanie podległym zespołem, planowanie i rozliczanie działania zespołu,

  • Raportowanie zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie

  • Współpracowanie z Zarządem oraz menadżerami pozostałych komórek firmy

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub techniczne, transport i logistyka

  • Umiejętność pracy zespołowej i zarządzania ludźmi

  • Doświadczenie mile widziane w obszarze łańcucha dostaw i planowaniu oraz organizacji transportu

  • Zdolność budowania dobrych i trwałych relacji biznesowych

  • Umiejętność pracy oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Prawo jazdy kategorii B

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 910738865