2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Zakroczym
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik Techniczny Obiektu

Lokalizacja

Zakroczym

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierowniczaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do zespołu Dussmann ! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Miejsce pracy: Zakroczym

 Cel stanowiska: Realizacja usługi i zarządzania serwisem w zakresie technicznej obsługi obiektu. Dbałość o najwyższe standardy obsługi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Obowiązki

  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej,

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,

  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej,

  • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,

  • Prowadzenie i nadzór procesu zgłoszeń usterek gwarancyjnych,

Oczekujemy

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektów,

  • Wykształcenie wyższe (inżynier),

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu obsługi technicznej nieruchomości,

  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,

  • Umiejętności delegowania zadań i motywowania Zespołu

Zainteresowane osoby proszę wysyłać CV

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zakroczym,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakroczym
ID: 909159400