2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Reda
Dodane 17 czerwca 2024

Kierownik stolarni / Brygadzista

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku ze zmianami organizacyjnymi w firmie i jej przyszłościową rozbudową poszukujemy osoby, która nam w tym rozwoju pomoże. Jesteśmy kilkuosobową stolarnią, działającą od ponad 4 lat na rynku trójmiejskim i okołotrójmiejskim. Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar, schodów, mebli wolnostojących i nietypowych zabudów oraz konstrukcji. Działamy w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Stolarnia jest bardzo nowoczesna.

Jeśli stolarstwo to Twoja pasja i zarządzałeś zespołem, chcesz być częścią rozwijającej się firmy i mieć wpływ na budowany zespół – zapraszamy do kontaktu.

Poszukujemy osoby, która:

- jest odpowiedzialna

- jest samodzielna i decyzyjna

- ma doświadczenie stolarskie (też w drewnie), zna systemy Blum, rozwiązania stolarskie i nikt nie wciśnie jej „kitu”

- potrafi obsługiwać maszyny stolarskie i elektronarzędzia

- wie z czym wiążą się montaże

- czyta rysunki techniczne

- ma doświadczenie w pracy z innymi stolarzami/pomocnikami/uczniami i potrafi koordynować pracę

- jest zorganizowana i potrafi zorganizować pracę grupy ludzi – delegować im zadania

- ma instynkt/wyczucie co do ludzi i doradzi podczas rekrutacji

- posiada prawo jazdy kat. B i potrafi prowadzić większe auta typu bus

- doświadczenie z programami projektowymi i obsługą CNC będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania:

- koordynacja pracy zespołu

- pomoc stolarzom

- zapewnienie terminowej realizacji zleceń

- zarzadzanie zapasami materiałów i niezbędnych narzędzi

- nadzór nad jakością wykonywanej pracy

- stała współpraca z właścicielem/osobą prowadzącą projekt

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wykonanej pracy

- ubezpieczenie lux med

- telefon służbowy

- potrzebne narzędzia do wykonywania pracy

- możliwość rozwoju zawodowego i wpływ na rozwój firmy

- nowoczesny park maszynowy, elektronarzędzia najwyższej jakości (Festool, Milwuakee)

Osobom, które szukają miejsca do odklepania 8h dziennie – dziękujemy.

Nie szukamy osób na „typowy” etat – szukamy osoby zaangażowanej, z którą możemy się podzielić zarówno odpowiedzialnością, jak i zyskami.

Wynagrodzenie: podstawa + premia od skończonych robót

Forma zatrudnienia (B2B  / Umowa o pracę/ umowa zlecenie) do uzgodnienia ; 7000 – 10 000 zł brutto

CV proszę przesłać na adres kontakt(at)blackoakmanufaktura.pl

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 920484481