2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Skwierzyna
Pieprzyk
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Stacji Paliw w Skwierzynie GRUPA PIEPRZYK

Lokalizacja

Skwierzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Witam serdecznie!

Zatrudnię do pracy na stanowisko: Kierownik Stacji Paliw w miejscowości Skwierzyna.

Szukam osób uczciwych i odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem do wykonywanych zadań, z łatwością nawiązywania kontaktów.

Oferuję:

-szkolenie na wyżej wymienione stanowisko,

-stabilne warunki zatrudnienia,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-elastyczny czas pracy,

-miłą atmosferę,

-zgrany zespół.

Zakres obowiązków:

-zarządzanie stacją paliw,

-realizacja planów sprzedaży paliw, towarów i usług,

-zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,

-rekrutacja, zatrudnianie i dbanie o rozwój pracowników stacji paliw.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv przez OLX.

Lokalizacja

Skwierzyna,

Lubuskie

Lubuskie, Skwierzyna
ID: 905895250