2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wojciechów
Dodane 17 maja 2024

Kierownik Stacji Paliw Moya w Wojciechowie

Wynagrodzenie

5 383,08 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wojciechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

- kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży,

- nadzór nad realizacją planów sprzedażowych oraz sytuacją finansową stacji,

- wdrażanie i monitorowanie funkcjonowania procedur operacyjnych i standardów sieci sprzedaży,

- analiza rynku i konkurencji, identyfikacja potencjału wzrostu biznesu w regionie,

- koordynacja działań promocyjnych, kontrola poprawności kampanii reklamowych, nadzór nad procesem wdrażania promocji,

- nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych ze strategicznymi Klientami,

- kompleksowe zarządzenie zespołem, w tym rekrutacja i zatrudnianie pracowników,

- konstruowanie i wdrażanie planów szkoleniowych dla pracowników.

Wymagania:

- wykształcenie m.in. średnie,

- umiejętność obsługi komputera,

- prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie w pracy w handlu detalicznym (preferowana branża paliwowa),

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem co najmniej 5 osób,

- samodzielność, operatywność,

- zaangażowanie i samodzielne, kreatywne myślenie.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia.

Lokalizacja

Wojciechów,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Wojciechów
ID: 918922981