2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubelskie
  6. Zarządzanie sklepem - Łuków
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierownik stacji paliw i sklepu

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. zatrudni:

KIEROWNIKA STACJI PALIW I SKLEPU

w Łukowie

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie stacji paliw i sklepu zgodnie ze standardami spółki,

  • przeprowadzanie rekrutacji pracowników stacji paliw i sklepu,

  • budowanie zespołu nastawionego na cel ilościowy i jakościowy,

  • organizacja pracy i prowadzenie dokumentacji podległego personelu,

  • gromadzenie i przekazywanie dokumentów do Działu Księgowości,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta na najwyższym poziomie,

  • wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie standardów i promocji w celu zwiększenia konkurencyjności stacji paliw i sklepu,

  • nadzór nad dostawami,

  • bieżąca dbałość o stację paliw i sklep.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • doświadczenie w handlu detalicznym i rynku FMCG

  • znajomość technik sprzedaży oraz orientacji na potrzeby klienta

  • zaangażowanie w prowadzone działania,

  • ukierunkowanie na osiąganie wyników (świadomość celów i kosztów)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • terminowe wynagrodzenie

  • premie

  • ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem portalu OLX.

Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia kandydatury jest dopisanie na CV następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych:

Klauzula wymagana: „Udzielam zgody firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko KIEROWNIKA STACJI PALIW I SKLEPU”.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Petrodom Paliwa Sp. z o.o Sp.k. z siedzibą w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 61, 21-500 Biała Podlaska. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 912188351