2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Mszana Dolna
Dodane 14 maja 2024

Kierownik Sprzedaży

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mszana Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieKadra kierownicza

Opis

Firma Bętkowski Service poszukuje osoby na stanowisko:

Branża Dom i ogród.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki handlowej,

  • Zarządzanie podległym zespołem,

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych, KPI,

  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,

  • Rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Promowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży Detalicznej.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kanale sprzedaży detalicznej,

  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,

  • Kreatywność, zaangażowanie,

  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem sprzedażowym,

  • Umiejętność motywowania personelu,

  • Umiejętność ustalania priorytetów,

  • Skuteczne działanie pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane doświadczenie w branży Dom i Ogród

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość dokształcania, rozwoju zawodowego

  • Świetną atmosferę opartą na partnerskich relacjach

Lokalizacja

Mszana Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Mszana Dolna
ID: 918200489