2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Zakopane
Dodane 10 maja 2024

Kierownik sprzedaży

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Salon sprzedaży Jawor - Parkiet Zakopane jest miejscem, które oferuje szeroką paletę podłóg drewnianych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i montażu podłóg.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        zarządzanie pracą zespołu handlowego

·        opracowywanie strategii sprzedażowych

·        kreowanie, opracowywanie i realizowanie średnio i długoterminowych strategii sprzedaży

·        utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami

·        monitorowanie i analizę danych rynkowych dotyczących klientów i konkurencji

·        nadzór nad prowadzoną dokumentacją

WYMAGANIA:

·       mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·       mile widziany język angielski w stopniu biegłym,

·       znajomość pakietu MS Office,

·       komunikatywność,

·       mile widziana znajomość branży drzewnej,

·       samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

·       wysoka kultura osobista,

·       kreatywność w działaniu.

OFERUJEMY:

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji i odpowiedzialności,

·       szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków,

·       możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju,

·       możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 917335655