2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Niegowonice
Dodane 14 kwietnia 2024

Kierownik / Spedytor / dyspozytor ds. transportu - floty kierowców

Wynagrodzenie

3 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niegowonice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i organizacja przewozów

  • aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych

  • przygotowanie ofert i negocjacje cenowe z klientami

  • bieżący kontakt z kierowcami

  • wyznaczanie i dysponowanie czasem pracy kierowcy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • dyspozycyjność, sumienność

  • doświadczenie w spedycji / logistyce będzie atutem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie

  • praca od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • brak „dress code’u”

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • komfortowe warunki pracy w biurze

  • pracę w przyjaznym oraz młodym zespole.

Zapraszamy chętne osoby do przesyłania CV przez OLX. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy umieścić w CV klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i gromadzenie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Lokalizacja

Niegowonice,

Śląskie

Śląskie, Niegowonice
ID: 910227431