2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Bydgoszcz
Dodane 13 maja 2024

Team Leader działu spedycji

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Gea Invest Sp. z o.o. to firma spedycyjno-transportowa, którą charakteryzuje dynamiczny rozwój. W wyniku ciężkiej pracy i nieustannej motywacji jesteśmy jednym z liderów w obszarach szeroko rozumianej spedycji i logistyki. Stale poszukujemy nowych rozwiązań oraz obszarów aktywności biznesowej, aby dostarczać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Jednym z ważniejszych celów firmy jest zbudowanie silnego, ambitnego i dobrze zorganizowanego zespołu. Chętnie zaprosimy zaangażowane osoby z „positive attitude“ do oddziału w Bydgoszczy :)

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie, wsparcie i nadzorowanie zespołu spedytorów

  • Dbanie o rozwój i poziom motywacji pracowników poprzez system nagród

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Rozbudowywanie bazy przewoźników

  • Prowadzenie efektywnych negocjacji

  • Realizacja celów sprzedażowych i efektywnościowych

  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami oraz przewoźnikami

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży TSL

  • Znajomości rynku przewoźników

  • Znajomość rynku shipperów

  • Umiejętność skutecznego zamykania sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (lub innych języków obcych)

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Doświadczenie w pracy na systemie CRM

  • Doświadczenie w pracy z działem wsparcia sprzedaży który dowozi leady do spedytora

  • Samodzielność, komunikatywność oraz zaangażowanie

  • Wysoka dyscyplina, proaktywność i zdolności przywódcze

  • Znakomita organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w centrum Bydgoszczy

  • Pracę w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Kartę Multisport

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 915215885