2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Śrem
Radosław Bugaj
Dodane 17 czerwca 2024

Kierownik Spedycji

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dla naszego klienta, firmy transportowo-spedycyjno-logistycznej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze transportu drobnicowego i całopojazdowego między Polską, a krajami skandynawskimi oraz świadczącej usługi spedycji morskiej i magazynowania. Poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Kierownik Spedycji

  • Lokalizacja: Śrem,

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Rozbudowa i zarządzanie pracą zespołu spedycyjnego,

  • Budowa, utrzymanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami i Dostawcami usług,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dla Klientów oraz okazji rynkowych w celu zapewnienia stałego rozwoju,

  • Wsparcie działu w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych,

  • Rozwój narzędzi podnoszących efektywność pracy,

  • Zarządzanie i kontrola procesu obiegu dokumentacji spedycyjnej,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (transport, księgowość, magazynowanie, marketing ect.),

  • Prowadzenie analizy rentowności oraz negocjacje stawek spedycyjnych,

  • Planowanie i realizacja budżetu działu,

  • Raportowanie i współpraca z Zarządem,

  • Reprezentowanie firmy na eventach branżowych

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,

OCZEKIWANIA

  • Minimum 5 lat doświadczenia w budowie i zarządzaniu zespołem Spedytorów, poparte sukcesami – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją, z naciskiem na drobnicę międzynarodową u operatora logistycznego

  • Doświadczenie w sprzedaży usług spedycji międzynarodowej

  • Znajomość rynku europejskiego oraz skandynawskiego w zakresie drobnicy – LTL i FTL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

  • Umiejętność organizacji czasu pracy swojego oraz podległego zespołu

  • Umiejętność budowy i ułożenia procesów operacyjnych dla zespołu

  • Chęć wdrażania własnych pomysłów

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w obowiązki

  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie oraz wysoka kultura osobista

  • Mile widziany Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym Rzeczy

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowania,

  • Pracę w dynamicznej organizacji uhonorowanej w Plebiscycie Diamenty Forbesa 2024 i Gazele Biznesu 2022 i 2023,

  • Pracę w stałych godzinach 8 - 16,

  • Narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków ze wsparciem nowoczesnego IT

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Multisport,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Spotkania integracyjne i inicjatywy dobroczynne

W aplikacji proszę o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MoveON! Consulting Radosław Bugaj z siedzibą ul. Jasna 36/6, 43-190 Mikołów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 921151238