2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Gdańsk
  7. Zarządzanie sprzedażą - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Anna
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik specjalistycznego sklepu z alkoholem

Wynagrodzenie

5 200 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukujemy kierownika sklepu Al. Capone na ul. Platynowej w Gdańsku.

Obowiązki na stanowisku:

  • kierowanie zespołem sprzedawców,

  • kontakty z dostawcami i zamawianie towaru,

  • dbanie o realizację standardów sieci dotyczących zaopatrzenia i ekspozycji,

  • wprowadzanie faktur,

  • przyjmowanie i kontrola dostaw,

  • zarządzanie stanami magazynowymi,

  • systematyczne poszerzanie wiedzy produktowej i weryfikacja wiedzy sprzedawców,

  • sprzedaż na kasie.

Mile widziane doświadczenie w handlu detalicznym oraz w branży alkoholowej.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 912058092