2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Niepołomice
Dodane 21 maja 2024

Kierownik/Specjalista ds. Transportu i Logistyki- branża budowlana

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Transportowa z siedzibą w Niepołomicach wykonująca specjalistyczne usługi transportowe z wykorzystaniem HDS oraz zestawów ciągnik+ naczepy (platforma/naczepa niskopodwoziowa) zatrudni pracownika.

Zakres obowiązków:

* Obsługa telefoniczna Klientów,

* Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz nadzór nad obiegiem dokumentów,

* Efektywne planowanie oraz organizacja transportu. Nadzór pracy Kierowców,

* Przygotowanie ofert dla Klientów, negocjowanie warunków współpracy,

* Korzystanie z giełdy transportowej- wyszukiwanie i zdobywanie zleceń,

* Dbałość o istniejące relacje ich podtrzymywanie oraz rozwój bazy Klientów,

* Zapewnienie stałych zleceń transportowych dla Kierowców,

* Koordynacja procesu napraw i remontów pojazdów ciężarowych.

Stała współpraca z dostawcami materiałów eksploatacyjnych

* Współpraca z pozostałymi działami w Firmie

Nasze wymagania:

*umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia

*umiejętność organizacji własnej pracy z nastawieniem na cel i terminowość

*skrupulatność w pracy z dokumentami

*praktyczna znajomość programu Excel

*doświadczenie w branży transportowej – mile widziane

W zamian możesz liczyć na:

*Umowę o pracę, terminowe atrakcyjne wynagrodzenie

*Przyjazną atmosferę pracy

*Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

*Oferujemy stabilne miejsce zatrudnienia w perspektywie długoterminowej

*Planujemy utrzymanie oraz rozwój, co wiąże się z przedłużaniem umów oraz waloryzacją wynagrodzenia.

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 917389712