2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Mysiadło
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik sklepu zoologicznego Family Pets & zoo

Wynagrodzenie

6 100 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysiadło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierowniczaRekrutacja online

Firma o zasięgu krajowym i międzynarodowym zatrudni miłośników i miłośniczki  zwierząt egzotycznych, krajowych, hodowlanych i towarzyszących.

Oferujemy możliwość pracy przy obsłudze akwariów z rybami słodkowodnymi jak i morskimi.

Oferujemy możliwość obsługi terrariów z gadami i płazami.

Oferujemy możliwość pracy z ptakami oraz wszelkiej maści gryzoniami.

Króliki, kawie i inne zwierzęta czekają na Twoje wsparcie.

Poszukujemy osób, które nie wyobrażają sobie innej pracy, a ich zainteresowania będą miały przełożenie na ich pracę zawodową.

Mile widziane są osoby doświadczone jak i te które dopiero zaczynają swoją przygodę z braćmi mniejszymi. Jesteśmy bardzo ukierunkowani na właściwe podejście do zwierząt i przyrody. Posiadamy fundację która wspiera i chroni  zwierzęta, w szczególności wolno żyjące.

Zapewniamy szereg szkoleń które prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem.

Korzystamy ze światowych doświadczeń w zakresie obsługi i pielęgnacji zwierząt. Zapewniamy możliwości odwiedzania wiodących targów zoologicznych na świecie.

Obecna ekspansja powoduje konieczność zwiększenia naszego zespołu specjalistów oraz pasjonatów w tej branży. Szukamy osób dla których zwierzęta i opieka nad nimi to życiowa pasja.

Zapewniamy zwierzętom wszystko co najlepsze.

Tworzymy globalną firmę w której rodzina i świat l zwierząt jest najważniejszy.

W związku z planowanym otwarciem nowego sklepu w Mysiadle – poszukujemy osoby na stanowiska:

Kierownik sklepu

lokalizacja: Mysiadło, ul. Kuropatwy

PLANOWANE OTWARCIE SKLEPU DRUGA POŁOWA MAJA 2024 ;

PRZED OTWARCIEM SKLEPU ZATOWAROWANIE ORAZ SZKOLENIE WYJAZDOWE (wymagana dyspozycyjność 2 tygodnie).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

- aktywny udział w procesie sprzedaży oraz realizowanie wskaźników sprzedażowych,

- dbanie o estetykę oraz porządek na sklepie,

- motywowanie pracowników,

- przestrzeganie i nadzór nad stosowaniem regulaminów, procedur i standardów w firmie,

- współpraca z Centralą firmy,

- prowadzenie i nadzorowanie nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem sklepu,

- organizacja pracy oraz kierowanie zespołem pracowników,

- wypisywanie faktur, wymian towaru oraz reklamacji klientowskich,

oraz inne zadania realizowane na tym stanowisku.

WYMAGANIA:

- zainteresowanie tematyką zwierząt i akwarystyki,

- zorientowanie na dłuższą współpracę,

- otwartość i komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole,

- wymagane doświadczenie na stanowisku funkcyjnym,

- wymagane przynajmniej roczne doświadczenie w handlu,

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją,

- dodatki pozapłacowe,

- dofinansowanie do karty Multisport,

- atrakcyjne premie do wypłaty,

- rozwój zawodowy poprzez udział w interesujących szkoleniach,

- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne.

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Zoo Karina (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Lokalizacja

Mysiadło,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mysiadło
ID: 909212389