2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Śląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Zabrze
Dział Rekrutacji
Dodane 28 maja 2024

Kierownik Sklepu z biżuterią, Zabrze Platan [umowa o pracę]

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lovisa to firma zajmująca się sprzedażą modnej biżuterii w atrakcyjnej cenie.

Lovisa jest międzynarodową i szybko rozwijającą się marką.

Poznaj nas na careers.lovisa.com/pl

Oferujemy:

  • Rozwój kariery menedżerskiej w branży modowej

  • Wysokiej jakości szkolenie na stanowisku Kierownika (i szkolenie z piercingu!)

  • Wsparcie Kierownika Regionalnego w codziennej pracy

  • Wspólpracę z modnym i nowoczesnym klientem

  • Współpracę z młodym i energicznym zespołem

  • Łatwy sprzedażowo produkt

  • Programy szkoleniowe umożliwiające planowanie kariery w zarządzaniu i sprzedaży

  • Program Regional Champion (zastąp Kierownika Regionalnego przez jeden dzień!)

  • Program nagród za polecenie pracownika

  • Urlop urodzinowy

  • Rabat na naszą biżuterię

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie sklepu z branży modowej globalnej marki biżuteryjnej

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz Twojego zespołu (w tym tworzenie planów sukcesji)

  • Odpowiedzialność za osiągnięcie założonych celów sprzedażowych i KPI

  • Dbałość o poprawność procesu inwentaryzacji

  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta i promowanie marki

O Tobie:

  • Chęć rozwoju w zarządzaniu zespołem

  • Motywacja i dążenie do osiągania doskonałych wyników

  • Znajomość mody i najnowszych trendów

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

Wierzymy we wspieranie różnorodnych kultur i wykorzystywanie unikalnej wiedzy i doświadczenia naszego zespołu. Jesteśmy dumni z naszej globalnej obecności, wspierając swój zróżnicowany kulturowo zespół na całym świecie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 919805608