2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik sklepu, Warszawa Mokotów, KAKADU ZOO

Wynagrodzenie

5 700 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Lider rynku w swojej branży w Europie środkowo-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje ludzi dla których praca to pasja stwarzająca możliwość do kreatywności, zaangażowania i rozwoju na stanowisku

Kierownik Sklepu

Zadania:

  • bezpośredni wpływ na budowanie zespołu

  • zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów

  • rekrutacja i rozwój członków swojego zespołu

  • analiza danych, kontrola kosztów sklepu

  • wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych

  • planowanie czasu pracy zespołu

  • wykonywanie inwentaryzacji sklepu

  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki

  • wsparcie kierownika regionalnego

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 5 osób, niekoniecznie w branży retail

  • świadomość biznesowa i doświadczenie pracy ze wskaźnikami

  • wysoka koncentracja na realizacji postawionych celów

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • pozytywne nastawienie do pracy ze standardami Marki

  • komunikatywność i praca w obsłudze Klienta

  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu obsługi klienta w nowoczesnym kanale detalicznym

  • otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany

  • wysokie poczucie estetyki, dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojego sklepu

  • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU

  • przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci

  • ambitne wyzwania i rozwój zawodowy

  • przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma SUPER ZOO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodna 51. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcą. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również ze Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 880639299