2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Aniołki
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca - Gdańsk (Delikatesy Mięsne NIEWIEŚCIN)

Wynagrodzenie

5 100 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Mięsny NIEWIEŚCIN Sp. z o.o. - firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów

zatrudni

SPRZEDAWCÓW - miejsce pracy: GDAŃSK

Oczekujemy:

  • zaangażowania oraz sumienności

  • samodzielności i odpowiedzialności

  • doświadczenie w handlu spożywczym / mięsnym oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki, nagrody jubileuszowe, niskooprocentowane pożyczki i inne)

  • ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenie na stanowisku pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne materiały i urządzenia wspierające realizację zadań

Twoje zadania:

  • obsługa klienta

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbanie o estetykę i wygląd sklepu

  • praca według standardów i procedur obowiązujących w firmie

MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. SKŁADAJĄC SWOJĄ OFERTĘ, BARDZO PROSZĘ O ZAMIESZCZENIE PONIŻSZEGO OŚWIADCZENIA.

"Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez Niewieścin Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu, Niewieścin 8, 86-120 Pruszcz."

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 863222534