2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Praga-Północ
Dodane 12 kwietnia 2024

kierownik sklepu spożywczego LEWIATAN

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Opis

Poszukiwany Kierownik Sklepu Spożywczego

Czy masz pasję do pracy w branży spożywczej? Czy posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i doskonałe umiejętności organizacyjne? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Firma Lewiatan poszukuje dynamicznego i zaangażowanego Kierownika Sklepu Spożywczego. Oferujemy możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg korzyści dodatkowych.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami sklepu, w tym przyjmowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych i obsługa klientów.

  • Planowanie i nadzór nad pracą personelu sklepowego.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz utrzymanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa.

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i wsparcie w rozwijaniu strategii marketingowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży spożywczej oraz minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole.

  • Zorientowanie na klienta i umiejętność budowania długotrwałych relacji.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym poprzez formularz OLX.

Dołącz do naszej firmy i wspólnie rozwijajmy naszą nową placówkę!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911271037