2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik Sklepu Spożywczego

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na stanowisku kierownika w lokalnym sklepie spożywczym

Jesteśmy grupą lokalnych sklepów spożywczy z zdrową żywnością, nasze wartości to lokalność, zdrowie i jakość. Nie jesteśmy korporacją, dla nas najważniejsi są ludzie i dobra atmosfera pracy.

Poszukujemy osób:

- z doświadczeniem w zarządzaniu sklepem oraz zespołem

- komunikatywnych i lubiących budować relacje z klientem i z zespołem.

- gotowych zaangażować się oraz rozwijać w miejscu pracy.

- dobrze zorganizowanych, szukających trwałego i stabilnego zatrudnienia.

Obowiązki:

- Zarządzanie zespołem( planowanie, rozliczanie nadzorowanie i szkolenie podległego zespołu)

- Zarządzanie sklepem ( przygotowywanie zamówień, prowadzenie dokumentacji, realizowanie wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych)

- Dbanie o wizerunek sklepu i firmy

Zapraszamy do kontaktu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 894496169