2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Łódzkie
  6. Zarządzanie sklepem - Skomlin
Sekretariat
Dodane Dzisiaj o 11:41

Kierownik sklepu Sedal

Lokalizacja

Skomlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma RHS Spółka z o.o. zatrudni w wybranych placówkach osoby na stanowisko:

kierownik sklepu Sedal

miejsce pracy:

  • Skomlin (woj. łódzkie)

  • Łubnice (woj. łódzkie)

  • Wieluń (woj. łódzkie)

Zakres obowiązków:

• zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami sieci

• dbanie o zatowarowanie sklepu

• zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

• kierowanie zespołem pracowników

• motywowanie i wspieranie pracowników w ich zadaniach

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydata oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego

• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• umiejętności kierowania zespołem

• dobrej organizacji pracy

• dyspozycyjności

• znajomości obsługi komputera

• mile widziana aktualna książeczka zdrowia

Zapewniamy:

• stabilną pracę w firmie z ponad 20-letnim stażem

• możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności

• niezbędne narzędzia oraz wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

• przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta skierowana również do osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA - wymagamy zawarcia w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RHS Spółka z o.o. z siedzibą w Wieluniu, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest RHS Spółka z o.o. z siedzibą w Wieluniu przy ul. Warszawskiej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Skomlin,

Łódzkie

Łódzkie, Skomlin
ID: 808896552