2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Siedlce
kaes
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Sklepu odzieżowego w sieci kaes. Siedlce/Białki

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i chcące nawiązać długoterminową współpracę.

 Jeżeli dobrze odnajdujesz się w zarządzaniu zespołem, jesteś ambitny, potrafisz przewodzić i jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych to kaes. jest miejscem właśnie dla Ciebie.

Twórz ze swoim Zespołem miejsce, które pozostanie dla lokalnej społeczności ulubionym sklepem w Twoim mieście.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja celów sprzedażowych i ich raportowanie (wskaźników KPI),

  • obsługa Klientów zgodna ze standardami obsługi klienta w kaes.,

  • kompleksowe zarządzanie sklepem m.in.: rekrutacja i szkolenie pracowników, delegowanie zadań i ich rozliczanie, nadzór nad przyjmowaniem dostaw i zwrotów, zarządzanie reklamacjami, dbałość o utrzymanie sklepu w wyznaczonych standardach VM,

  • liderskie budowanie, motywowanie i kierowanie zespołem doradców klienta.

 Współpracując z nami otrzymasz wsparcie od Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Działu VM, Działu HR i centrali firmy. Możesz liczyć na warsztaty, szkolenia i zaplanowaną ścieżkę rozwoju dla Ciebie i Twojego Zespołu.

 Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w handlu detalicznym (mile widziane w sieci sklepów odzieżowych lub sportowych),

  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem w oparciu o indywidualne cele, feedback i partnerskie realacje,

  • chęć do rozwoju w obszarze zarządzania, aktywnej obsługi klienta i sprzedaży,

  • znajomość wiodących marek modowych na polskim rynku.

 Oferujemy:

  • otrzymasz umowę o pracę

  • możliwość realnego wpływu na pracę zespołu i jego wyniki,

  • zapewnimy Ci szkolenia dedykowane dla kadry kierowniczej,

  • będziesz pracować z rozpoznawalnymi markami fashion w tym naszą marką własną kaes.,

  • skorzystasz z rabatów pracowniczych do 45% na zakupy w sklepach kaes.,

  • zadbasz o swoje zdrowie korzystając z prywatnej opieki medycznej Medicover i karty MultiSport w atrakcyjnej cenie,

  • ubezpieczysz Siebie oraz Swoich bliskich w ramach ubezpieczenia grupowego PZU,

  • zyskasz realną szansę rozwoju i awansu - znaczna część naszych pracowników awansuje wewnętrznie.

 Zaaplikuj do nas! Czekamy właśnie na Ciebie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 911008407