2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Głogów
PeoplePro
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik sklepu - Nowy Elektromarket

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT Poszukujemy Kierownika Elektromarketu Dołącz do nas i rozwijaj się w branży RTV. Czekamy na Twoje CV

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań)

  • budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe

  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów

  • kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy

  • współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży

  • silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność i proaktywność w działaniu

Oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • szkolenia menadżerskie

  • możliwość awansu BENEFITY

  • premia świąteczna

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie karty MultiSport

  • nagroda jubileuszowa

  • opieka fundacji Mediaexpert „Włącz się!”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • zniżki na zakup sprzętu z oferty Media Expert

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 912731302