2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie sklepem - Bydgoszcz
Colian
Dodane 30 maja 2024

Kierownik Sklepu Firmowego Colian (Bydgoszcz)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Masz apetyt na zawodowy sukces? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy polską firmą rodzinną, obecną na rynku od 1990 roku. Stawiamy na rozwój, nie boimy się zmian i śmiało spoglądamy w przyszłość. Oferujemy konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze, które dostarczają im małych, codziennych przyjemności i sprawiają, że mogą czerpać z życia to, co najlepsze!

W porfolio Colian znajdują się znane i cenione w kraju i za granicą marki: Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Elizabeth Shaw, Lily O’Brien’s, Familijne, Akuku!, Hellena, Appetita i Siesta. Ich produkcja odbywa się w sześciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Opatówku (siedziba główna), Kaliszu, Bydgoszczy, Lublinie, Wykrotach i Newbrigde (Irlandia). Działalność eksportowa obejmuje blisko 70 krajów.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu nowego Sklepu Firmowego w Bydgoszczy osoby na stanowisko: Kierownik Sklepu

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy

  • Dbanie o wygląd i estetykę salonu zgodnie ze standardami firmy

  • Zapewnienie przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych

Oczekiwania od kandydatów:

  • Samodzielność oraz wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

  • Budowanie relacji i dbanie o pozytywne doświadczenie Klientów

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Pozytywna energia, entuzjazm i zaangażowanie

  • Min. 3 letnie doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Dodatkowe świadczenia i benefity: upominki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Dofinansowanie Karty Multisport,

  • Programy doceniania,

  • Pracę w zgranym, solidnym zespole

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918654806