2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Podkarpackie
  6. Zarządzanie sklepem - Rzeszów
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik Sklepu - branża spożywcza Rzeszów

Wynagrodzenie

6 100 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z rozwojem firma Pro-One Invest zatrudni na swoje sklepy Delikatesy Centrum Kierownika sklepu w Rzeszowie i najbliższej okolicy

Twój zakres obowiązków

•     Zarządzanie funkcjonowaniem sklepu

•     Kierowanie zespołem – organizowanie pracy, delegowanie zadań, motywowanie pracowników

•     Zamówienia towarów i dbałość o ich dostępność dla klienta

•     Zapewnienie standardów funkcjonowania sklepu

•     Realizacja wyznaczonych celów, odpowiedzialność za analizę wskaźników

•     Praca na sali sprzedaży oraz zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi

•     dbałość o przestrzeganie wszystkich przepisów prawa dotyczących sprzedaży artykułów spożywczych, higieny, legalizacji wag, ochrony, w tym przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP oraz przepisów prawa gospodarczego.

Nasze wymagania

•     Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć rozwoju

•     Umiejętność współpracy oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

•     Dobra organizacja pracy

•     Gotowość do pracy w systemie zmianowym

•     Nastawienie na osiąganie założonych celów

•     Doświadczenie w branży handlowej na podobnym stanowisku minimum 2 lata

To oferujemy

•     Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

•     Wynagrodzenie zawsze w terminie

•     Wynagrodzenie od 4800 netto

•     Realna szansa rozwoju i awansu

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910987048