2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Opolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Strzelce Opolskie
Dodane 12 czerwca 2024

Manager Spółki Sklepowej

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Sklep Intermarche w Strzelcach Opolskich podejmie współpracę z osobami odpowiedzialnymi za realizację zadań na stanowisku:

MANAGER SPÓŁKI SKLEPOWEJ

Główne zadania

  • Realizacja celów handlowych szyldu INTERMARCHE

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie spółki

  • Zarządzanie budżetem spółki

  • Administrowanie obiektem

  • Nadzorowanie  i organizowanie pracy podległego zespołu

  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur Grupy Muszkieterów

Wymagania

  • Doświadczenie (min 3-letnie) w kompleksowym zarządzaniu spółką

  • Znajomość branży spożywczej

  • Wiedza praktyczna w zarządzaniu handlowym

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

·       Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Szkolenia podnoszące kompetencje managerskie i handlowe przed rozpoczęciem pracy

Grupa Muszkieterów niezależni przedsiębiorcy zarządzający supermarketami pod szyldem Intermarche i Bricomarche w Europie. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 3.500 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 140.000 pracowników

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 920286559