2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Raszyn
Marcin
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Serwisu - Wulkanizacji, praca w biurze, przyjmowanie zleceń

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma renowacjafelg.pl poszukuje doświadczonego i zaangażowanego kierownika serwisu samochodowego oraz wulkanizacji, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie naszym zakładem. Szukamy osoby, która nie tylko ma bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, ale także potrafi zmotywować zespół do osiągania najlepszych wyników.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami serwisu samochodowego oraz wulkanizacji.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o satysfakcję klientów.

  • Nadzór nad procesem diagnozowania usterek i wykonywania napraw.

  • Koordynacja harmonogramów pracy personelu oraz zapewnienie odpowiedniego szkolenia.

  • Monitorowanie zapasów i zarządzanie nimi w celu zapewnienia ciągłości działania serwisu.

  • Wdrażanie procedur bezpieczeństwa i standardów jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej, preferowana znajomość serwisu samochodowego oraz wulkanizacji.

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i motywowania do pracy.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta.

  • Umiejętność organizacji pracy i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, komunikatywną i z pasją do branży motoryzacyjnej, zapraszamy do aplikowania na stanowisko kierownika serwisu samochodowego i wulkanizacji w firmie renowacjafelg.pl.

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 912087968