2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Zielona Góra
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik Serwisu Samochodowego

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Anabo Sp. z o.o. jest koncesjonerem samochodów RENAULT i DACIA. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych. Od samego początku przywiązywaliśmy wielką wagę do jakości świadczonych usług oraz fachowców i sympatycznej obsługi klientów w poczuciu odpowiedzialności i uczciwości.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa koordynacja pracy działu serwisu samochodowego

  • Kierowanie podległym zespołem (doradcy serwisowi, mechanicy)

  • Dbałość o osiąganie wyznaczonych celów biznesowych i jakościowych

  • Dbałość o przestrzeganie procedur, standardów

  • Budowanie i utrzymywanie efektywnych, trwałych relacji z Klientami

  • Planowanie, organizacja i monitoring pracy serwisu

  • Wprowadzanie rozwiązań podnoszących efektywność pracy podległego zespołu.

Wymagania:

  • Umiejętność wyznaczania zadań oraz monitorowania ich realizacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie, samodzielność

  • Wysoka kultura osobista oraz kultura słowa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 906191781