2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Salonu Riff - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Salon muzyczny Riff w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko Kierownika Salonu!

Twoje zadania:

•       zarządzanie i motywowanie  podległego zespołu pracowników

•        realizacja miesięcznych celów sprzedażowych

•        rozwiązywanie problemów oraz raportowanie

•       dbałość o profesjonalną obsługę klienta zgodną ze Standardem Obsługi Klienta

•       dbałość o zgodny ze Standardem Wystawiennictwa wizerunek Salonu

•       kontrola dokumentacji księgowej oraz zgodności gotówki

•       odpowiednie zarządzanie gospodarką towarową salonu

Co od nas otrzymasz:

•        pracę w największej sieci Salonów Muzycznych w Polsce,

•        obcowanie z instrumentami muzycznymi światowych marek,

•        extra zniżki na zakupy w Riff i Time Trend

•        bezpłatne szkolenia na początku swojej przygody z Riff, a także rozwojowe z biegiem czasu,

•        uczestniczenie w motywujących konkursach,

•        możliwość awansu wewnętrznego - w pierwszej kolejności stawiamy na ’Naszych’ :)

•        możesz dołączyć do prywatnej opieki zdrowotnej wraz ze swoimi bliskimi

Jeżeli powyższy opis Cię zachęcił - aplikuj!

Z nami Chce się grać!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910242762