2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Prądnik Czerwony
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Salonu praca od zaraz !

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Miejsce pracy: Galeria Centrum Serenada (salon Greenpoint / Cross Jeans)

 adres: Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

StanowiskoKierownik Salonu

Zakres obowiązków:

·         Obsługa klienta w salonie.

·         Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem Salonu.

·         Realizacja celów sprzedażowych

·         Reprezentowanie najwyższych standardów obsługi Klienta zgodnie z wartościami Firmy

Wymagania:

·         Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

·         Umiejętność zarzadzania zespołem

·         Doświadczenie w sprzedaży

·         Wykształcenie: średnie

·         Łatwość nawiązywania kontaktu z klientem.

Dołączając do nas otrzymasz:

Ciekawą i rozwojową pracę w energicznym Zespole

• Przyjazną atmosferę w pracy i wysoką kulturę osobistą współpracowników

• Szkolenia wdrożeniowe i produktowe

• Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Korzystne zniżki pracownicze

Prosimy Kandydatów o nadsyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz klauzurą RODO.

„Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak również do celów przyszłych rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, że nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoja aplikacja oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celu jakim jest przeprowadzenie naboru na wskazane stanowisko pracy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie cv poprzez formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 900339779