2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik salonu - Nowy salon optyczny - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nowy salon optyczny zatrudni osoby na stanowisko: Kierownik salonu,

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalny dobór korekcji okularowej oraz ocena przedniego odcinka oka wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych

  • Rekomendowanie produktów najbardziej dopasowanych do potrzeb wzrokowych pacjenta

  • Współpraca z lekarzem w zakresie badań okulistycznych dzieci

  • Obsługa Klienta w zakresie oferowanych produktów i usług

  • Kontrola wykonanych prac okularowych, zamawianie szkieł oraz ich montaż

  • opieka nad procesami w salonie pomagającymi w realizacji wyznaczonych założeń ekonomicznych

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoko rozwiniętej zdolności komunikacyjnej,

  • Wewnętrznej potrzeby doskonalenia zawodowego,

  • Uśmiechu, empatii i pozytywnego nastawienia

Gwarantujemy:

  • Możliwość bojąca stanowiska kierowniczego

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Atrakcyjne premie.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem Olx.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 875771501