2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Poznań
  7. Zarządzanie sklepem - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Kierownik Salonu

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polską rodzinną firmą, jedną z najszybciej rozwijających się w branży optycznej marek luksusowych. Przez ponad 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce, oferując profesjonalną sprzedaż opraw i szkieł oraz dostarczając Wam wiedzę i szereg rozwiązań jakie proponuje nowoczesna optyka. Zarządzamy 5 salonami optycznymi premium, a w naszych salonach znajdziecie najbardziej prestiżowe marki tj.: Dita, Chanel, Cartier, Dior, Celine, Tom Ford, YSL, Gucci i wiele innych. W salonach we Wrocławiu, Katowicach i w Poznaniu znajdziecie kolekcje najlepszych światowych projektantów.

Jesteśmy ambitni i kreatywni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, aby rozwijać się dla Was i odpowiadać na Wasze potrzeby. Naszym największym sukcesem jest nasz zespół, a tworzy go ponad 20 wyspecjalizowanych i utalentowanych osób, pasjonatów, dzięki którym każdego dnia podążamy za zdobywaniem nowej wiedzy, modą i panującymi trendami na całym świecie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Salonu

Twój zakres obowiązków

  • Najważniejsze na początek - zarządzanie świetnym, kreatywnym i zgranym zespołem z poczuciem humoru i dystansu do siebie (czyli zarządzanie czasem pracy, motywowanie, szkolenia i rozwój).

  • Realizowanie planów sprzedażowych, czyli masz “smykałkę do handlu”.

  • Stawianie przed sobą ambitnych celów i zaangażowanie teamu w ich realizację.

  • Aktywna sprzedaż i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami.

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby Klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedażą.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji.

  • Proaktywna postawa, umiejętność wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji pracy.

  • Wysoki poziom kultury osobistej.

  • Jeśli śledzisz trendy modowe i dobrze znane są Ci luksusowe marki, to z pewnością z łatwością się u nas odnajdziesz!

Mile widziane

  • … a jeśli znasz branżę optyczną i język angielski w stopniu komunikatywnym, to będzie to dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Atrakcyjny system premiowy. Wiemy, że jest to świetna motywacja do działania.

  • Niepowtarzalną, luźną i partnerską atmosferę. Doświadczony team, który nie tylko będzie dla Ciebie wsparciem, ale z pewnością również nauczy się czegoś nowego od Ciebie.

  • Po okresie próbnym otrzymasz od nas okulary i szkła korekcyjne najbardziej luksusowych brandów.

  • Możliwość skorzystania z benefitów: Multisport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia społecznego.

  • Pracę z najlepszymi markami luksusowymi i na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 913898603