2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Podkarpackie
  6. Zarządzanie sklepem - Rzeszów
Tomasz
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik salon Sunset Suits w Rzeszowie

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK SALONU

do salonu Sunset Suits w Galerii Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy salonu oraz zarządzanie podległym zespołem pracowników, nadzorowanie planu sprzedaży,

  • zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,

  • znajomość produktów oraz aktualnych trendów stylizacyjnych,

  • wdrażanie kampanii promocyjnych,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,

  • dbanie o dobry wizerunek salonu oraz marki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

  • doświadczenie w sprzedaży w branży odzieżowej (mile widziane doświadczenie w odzieży męskiej),

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,

  • zainteresowanie aktualnymi trendami mody,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, MultiSport

  • zniżki na produkty firmowe

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu już dziś prześlij nam swoją aplikację. Czekamy właśnie na Ciebie;)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910837778