2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Zachodniopomorskie
  6. Manager restauracji - Kołobrzeg
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik sali restauracji hotelowej

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Hotel Arka Medical Spa w Kołobrzegu poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko kierownika sali.

Zakres obowiązków:

- organizowanie, prowadzenie i nadzorowanie pracy restauracji;

- organizowanie pracy podległego zespołu kelnerskiego: rekrutacja, szkolenia, rozwijanie kompetencji sprzedażowych, sporządzanie harmonogramu pracy i jego rozliczanie;

- dbałość o wystrój restauracji oraz wysoką jakość świadczonych usług w Dziale Gastronomii;

- czynny nadzór nad poprawnym przebiegiem śniadań i obiadokolacji;

- rozliczanie zmian kelnerskich;

- wprowadzanie własnych pomysłów na usprawnianie pracy restauracji;

- ścisła współpraca z Dyrektorem Gastronomii, Szefem Kuchni oraz innymi działami Hotelu.

Od kandydatów oczekujemy:

- co najmniej kilkuletniego doświadczenia w gastronomii hotelowej, w tym na stanowiskach kierowniczych (warunek konieczny)

- zaangażowania, niekonfliktowego usposobienia, elastyczności oraz gościnności;

- doskonałej znajomości języka polskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

- umiejętności znajdowania rozwiązań pod presją czasu;

- ponadprzeciętnej organizacji pracy.

Kandydatom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w dużym obiekcie z wysokim obłożeniem całorocznym;

- wyżywienie w godzinach pracy;

- bezpłatny parking pracowniczy;

- podstawowe narzędzia pracy;

- pracę zmianową według harmonogramu;

- wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 879622407