2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Łazarz
Dodane 25 kwietnia 2024

KIEROWNIK SALI - Restauracja hotelowa - Poznań, Łazarz

Wynagrodzenie

27,70 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Restauracja Steak & Grill przy Hotelu 4-gwiazdkowym w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko: kierownika sali.

PROFIL KANDYDATA:

• dyspozycyjność 7 dni w tygodniu (warunek konieczny),

• doświadczenie w gastronomii min. 2 lata (warunek konieczny),

• umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

• zmysł estetyczny, dokładność oraz uczciwość,

• książeczka sanepidowska,

SPECYFIKA PRACY:

• umowa zlecenie z płatnymi urlopami wypoczynkowymi oraz L4 (tak jak na umowie o pracę)

• praca 7-22 (w tygodniu 3-4 zmiany),

• służbowy telefon,

• stabilność zatrudnienia,

OBOWIĄZKI:

• kontrola jakości produktów kuchennych,

• kontrola czystości, organizacyjnego przygotowania restauracji oraz sal konferencyjnych,

• rozdzielanie obowiązków, kontrola kelnerów oraz pracowników obsługi konferencji,

• profesjonalna obsługa gości indywidualnych, grupowych oraz konferencyjnych,

• kontrola stanów magazynowych oraz inwentaryzacja towaru,

• przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,

• przestrzeganie wewnętrznych zarządzeń oraz procedur,

• raportowanie działań Managerowi Restauracji oraz Dyrekcji Hotelu,

• ścisła współpraca z Managerem Restauracji oraz Szefem Kuchni,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 829018124