2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Mokotów
Dodane 05 kwietnia 2024

kierownik robót żelbetowych – atrakcyjne wynagrodzenie Warszawa, Łódż

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem naszej firmy, nową strukturą organizacyjną i realizacją dużych obiektów kubaturowych, poszukujemy osoby na stanowisko majster/ kierownik robót żelbetowych

Majster/ kierownik robót żelbetowych

Warszawa

Obowiązki

1)   koordynacja prac budowlanych na powierzonym odcinku zgodnie z wymaganiami przepisów i norm budowlanych, przepisów bhp i ppoż.

2)   dbałość o jakość i terminowość prac oraz realizację ich zgodnie z projektem, przygotowywanie harmonogramów rzeczowych, zamówień materiałowych .

3)   kierowanie pracą pracowników produkcji i brygadzistów (organizowanie pracy, wyznaczanie zadań) przygotowywanie harmonogramów pracy w oparciu o przepisy odnoszące się do norm czasu pracy.

4)   prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,

5)   nadzór nad podwykonawcami

6)   inne czynności zlecone przez przełożonych

Wymagania

  • Doświadczenie powyżej 3 lat w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe techniczne - budownictwo,
  • Umiejętność kierowania zespołem, samodzielność, dyspozycyjność
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w uporządkowanej, stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duże możliwości rozwoju i awansu

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel.: 66*****61 (godz. 8-20, od poniedziałku do soboty) lub przesłanie swojej aplikacji przez formularz olx

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 666336084