2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 24 maja 2024

Kierownik robót torowych, dolnośląskie, opolskie

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z 30 letnim doświadczeniem w branży kolejowej, wykonująca prace budowlane oraz  utrzymaniowo-remontowe zatrudni na stanowisku:

Kierownik robót torowych

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie i opolskie

Zadania:

·         Nadzór nad realizacją inwestycji,

·         Koordynacja prac związanych z budową i remontem torów kolejowych,

·         Zarządzanie zespołem pracowników i nadzór nad postępem prac,

·         Planowanie i kontrola budżetu oraz terminów realizacji projektów,

·         Współpraca z dostawcami i podwykonawcami,

·         Zamawianie materiału, kontakty z dostawcami materiałów,

·         Reprezentowanie firmy  w kontaktach ze Zleceniodawcą.

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

·         Znajomość technologii i zagadnień związanych z budową i remontem torów kolejowych,

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

·         Gotowość do podjęcia odpowiedzialności za powierzone zadania.

Gwarantujemy:

·         Współpracę na podstawie umowy o pracę lub b2b,

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

·         Przyjazną atmosferę pracy,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

·         Auto służbowe, komputer, telefon,

·         Wolne weekendy,

·         Sprawny proces rekrutacji,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracpownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS o treści  Roboty Torowe - oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471