2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 26 maja 2024

Kierownik robót sanitarnych - B2B

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Poszukujemy kierownika robót sanitarnych. Oferujemy umowę B2B. Wynagrodzenie do ustalenia.

Zakres obowiązków

·       praca  na terenie województwa zachodniopomorskiego (zapewniamy nocleg i auto służbowe),

·       koordynacja prac instalatorów oraz rozliczanie z powierzonych zadań

·       bezpośredni nadzór nad jakością prowadzonych prac instalacyjnych

·       prowadzenie i kontrola harmonogramu prac na obiekcie

·       prowadzenie wpisów w Dzienniku Budowy z branży sanitarnej

·       udział w naradach z Zamawiającym

·       udział w odbiorach z Inspektorem Nadzoru

·       nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa na placu budowy oraz dbałość o powierzony sprzęt

·       udział w rozliczeniu miesięcznych przerobów, robót dodatkowych i zamiennych,

·       przygotowywanie wniosków materiałowych, monitorowanie zużycia materiałów, zamawianie ich oraz kontrola dostaw materiałów

·       współpraca z generalnym wykonawcą oraz koordynacja z pozostałymi branżami,

·       przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Wymagania

·       prawo jazdy kat. B

·       uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń

·       doświadczenie na stanowisku min. 2 lata, najlepiej duże obiekty (hotele, apartamentowce, budynki wielomieszkaniowe)

·       znajomość oprogramowania z grupy MS Office i Autocad

·       samodzielność, terminowość, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

·       umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 921012975