2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Wygoda
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik robót sanitarnych

Lokalizacja

Białystok, Wygoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót polegających na budowie sieci wodociągowych, sieci kanalizacji sanitarnej oraz kanalizacji deszczowej na terenach aktualnie realizowanych inwestycji

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną

  • kontrola przebiegu prac i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • organizacja pracy sprzętu

  • przygotowywanie i koordynacja zamówień materiałów oraz usług

  • współpraca z zespołem budowy, podwykonawcami, inwestorem, projektantami oraz innymi uczestnikami procesu budowlanego

  • sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

  • monitoring i współpraca z wykonawcami w zakresie stosowania i przestrzegania standardów BHP

 Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji, urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika robót sanitarnych - minimum 5 lat

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

 To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

 Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Wygoda
ID: 912373301