2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Augustów
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierownik robót sanitarnych

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma BUD REM szuka pracownika na stanowisko kierownik robót sanitarnych

Zakres obowiązków:

1. Pełnienie obowiązków Kierownika Robót Branży sanitarnej w rozumieniu prawa budowlanego.

2. Tworzenie i pełna odpowiedzialność za realizację harmonogramu oraz budżetu powierzonego projekt.

3. Raportowanie zgodnie ustalonym harmonogramem do Dyrektora technicznego aktualnego statusu harmonogramu i budżetu powierzonego projektu.

4. Bieżące analizowanie ryzyka i zmian na powierzonym projekcie. Kontrola odchyleń w budżecie realizacji i raportowanie dla Dyrektora technicznego pojawiających się szans, zagrożeń lub przekroczeń.

5.Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej powierzonego projektu.

6. Kontrola i odpowiedzialność za realizację powierzonego projektu pod względem zgodności z dokumentacją projektową, prawem budowlanym, warunkami technicznymi, ustalonymi standardami oraz przepisami BHP i p.poż.

7. Tworzenie harmonogramów dostaw materiałów i usług niezbędnych do realizacji powierzonego projektu oraz współpraca z działem logistyki w celu zagwarantowania optymalnego zaopatrzenia w materiały, surowce, narzędzia i techniczne wyposażenie oraz monitorowanie odchyleń i cykliczna ich aktualizacja.

8. Weryfikacja zamówień i przyjęcie dostaw materiałów, surowców, narzędzi i urządzeń technicznych wyposażenia pod kątem ich jakości, ilości i zgodności z zatwierdzonym projektem, z uwzględnieniem ustalonej optymalizacji zapasów oraz kontrola nad wydawaniem materiałów i sprzętu.

9. Koordynacja działań na budowie oraz cykliczne dokonywania przeglądu budowy.

10. Inicjowanie i prowadzenie cyklicznych spotkań i narad wewnętrznych swojego zespołu na powierzonym projekcie

11. Dokonywanie odbiorów i sporządzanie dokumentów rozliczeniowych, w tym obmiarów powykonawczych, protokołów odbiorowych, częściowych i końcowego, ze szczególną uwagą prac zanikowych.

12. Analizowanie dokumentacji projektowej i bezzwłoczne informowanie o wszystkich stwierdzonych niezgodnościach.

13. Informowanie zespołu o uzgodnionych zmianach projektowych.

14. Wykonanie dokumentacji powykonawczej inwestycji w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

15. Analiza zgłoszeń gwarancyjnych i usuwanie usterek na realizowanych przez niego projektach.

16. Zarządzanie i rozwój podległego zespołu poprzez

a) wyznaczenie strategicznych i bieżących celów podległym pracownikom,

b) kontrolę i ocenę osiągniętych wyników i pracy podległych pracowników,

c) dbanie o rozwój kompetencji oraz dokonywanie okresowych ocen podległych pracowników, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, motywowanie do rozwoju.

d) rozliczenie premii i zadań podległych pracowników, tworzenie list płac zgodnie z zatwierdzonym systemem wynagrodzeń.

17. Kontrola nad efektywnością podległych pracowników i podwykonawców.

18. Tworzenie i aktualizacja zakresów obowiązków, systemów wynagrodzeń i systemów motywacyjnych.

19. Wykonywanie prac dokładnie i terminowo ze świadomością odpowiedzialności za efekty pracy całego zespołu.

20. Codzienna kontrola stanu ilościowego pracowników własnych i pracowników podwykonawców.

21. Rozliczenie materiałów i sprzętu na wykonywanej inwestycji.

Nasze wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji sanitarnych,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Biegła znajomość programów: AutoCad, MS Office i programowania do kosztorysowania NORMA, Rodos,

  • Odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.chęci do pracy.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • odzież roboczą,

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

Miejsce pracy:

  • praca na terenie Augustowa i okolic

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r. Nr.101, poz.926 z późn. zm.

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 895555056