2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik robót - Posadzki przemysłowe

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Dzień dobry,

Firma PALGAZ poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik robót - posadzki przemysłowe, praca na terenie całej Polski.

Prosimy o aplikowanie wraz z dołączonym plikiem CV. Zgłoszenia bez tego pliku mogą zostać pominięte oraz utrudnią potencjalny kontakt z Państwem.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami,

  • Uczestniczenie w odbiorach robót,

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej,

  • Identyfikacja ryzyk projektowych,

  • Koordynacja dostaw materiałów.

Co oferujemy:

  • Udział w ciekawych realizacjach inwestycji przemysłowych;

  • Pełne wdrożenie w wykonywane działania;

  • Niezbędne narzędzia;

  • Możliwość rozwoju.

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność – projekty realizowane w delegacji na terenie całego kraju - warunek konieczny,

  • Umiejętność odczytywania dokumentacji projektowej,

  • Sumienność, zaangażowanie,

  • (DLA KANDYDATÓW Z UKRAINY) Bardzo dobra znajomość języka Polskiego

  • (NIE WYMAGANE / Dodatkowy atut) Uprawnienia budowlane Mile widziane

O NAS:

PAL-GAZ PALACZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

www.palgaz.com.pl

Jesteśmy jednym z największych wykonawców posadzek przemysłowych w Polsce. Specjalizujemy się w wykonawstwie posadzek przemysłowych dużych obiektów logistycznych. Współpracują z nami m.in. Panattoni, 7R, Segro, ProLogis, RABEN, Leroy Merlin, OBI, Volkswagen, Opel, Danone i wiele innych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 904412949