2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Legionowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Inżynier budowy z doświadczeniem (bez uprawnień budowlanych)

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor, renomowany ośrodek medyczny z 24-letnim doświadczeniem, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier budowy

Lokalizacja: Legionowo

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z aktualnym zespołem prowadzącym prace budowlane (z kierownikiem projektu oraz kierownikiem przygotowania inwestycji)

  • Kierowanie procesem budowy:

  • Odpowiedzialność za organizację i nadzór nad wszystkimi etapami budowy budynku podmiotu leczniczego w ramach zasad budownictwa pasywnego.

  • Koordynacja działań ekip podwykonawców, aby zapewnić terminową realizację projektu.

  • Zarządzanie zespołem:

  • Nadzór nad pracą własnego zespołu roboczego.

  • Rozdzielanie zadań, monitorowanie postępów prac oraz motywowanie zespołu do efektywnej pracy.

  • Kontrola jakości wykonania:

  • Zapewnienie zgodności wykonywanych prac z wymaganiami budownictwa pasywnego oraz standardami jakościowymi.

  • Regularne przeprowadzanie kontroli jakościowych i odbiorów poszczególnych etapów budowy.

  • Planowanie i organizacja:

  • Opracowywanie planów realizacji budowy z uwzględnieniem specyfiki budownictwa pasywnego.

  • Koordynacja dostaw materiałów i sprzętu oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów.

  • Gospodarskie podejście do kosztów budowy:

  • Ocena kosztów projektu, w tym wybór materiałów i technologii zgodnych z zasadami efektywności energetycznej.

  • Monitorowanie wydatków budżetowych i optymalizacja kosztów inwestycji budowlanej.

  • Komunikacja i dokumentacja:

  • Prowadzenie regularnej komunikacji z Kierownikiem Projektu oraz Przygotowania Inwestycji.

  • Rozwiązywanie problemów:

  • Identyfikacja i szybka reakcja na ewentualne problemy i wyzwania podczas realizacji projektu.

  • Poszukiwanie skutecznych rozwiązań problemów technicznych i organizacyjnych.

  • Zgodność z przepisami i standardami:

  • Zapewnienie zgodności prowadzonych prac z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz normami dotyczącymi budownictwa pasywnego.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży budowlanej.

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów budowlanych zgodnych z zasadami budownictwa pasywnego.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, planowania i monitorowania postępów prac

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie uzależnione od zdobytego doświadczenia i umiejętności

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę b2b

  • Wsparcie współpracowników

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 913884270