2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wilanów
Dodane 13 kwietnia 2024

Kierownik robót / Inżynier budowy - Warszawa / Ostrołęka / Szczecin

Wynagrodzenie

7 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nełsa Sp. z. o. o. to opolska firma specjalizująca się w realizacji prac żelbetowych na kluczowych kontraktach budowlanych w całej Polsce.

W związku z rozszerzeniem działalności prowadzimy obecnie rekrutację na stanowiska Kierowników robót / Inżynierów budowy w trzech lokalizacjach: Warszawa, Ostrołęka oraz Szczecin.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, wykonawczym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót

  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji budowy

  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy

  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

  • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Nadzór nad pracami sił własnych

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

  • Organizowanie odbiorów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Przynajmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku samodzielnego kierownika robót / budowy obiektów przemysłowych/kubaturowych

  • Umiejętności obsługi programu AutoCad

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Zaangażowania, inicjatywy oraz skuteczności w realizacji zadań

  • Gotowości do pracy poza miejscem zamieszkania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Prawa jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi i wykształceni wyższe budowlane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport)

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy wysyłać przez formularz lub na adres e-mail: rekrutacjanelsa[at]gmail.com

Prosimy o wskazanie wybranej lokalizacji wykonywania pracy: Warszawa, Ostrołęka lub Szczecin.

www.nelsa.pl

www.facebook.pl/nelsa.opole

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 895878981