2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Nowy Sącz
Dodane 16 maja 2024

kierownik robót/inżynier budowy Nowy Sącz

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ACERO SYSTEM SP. Z O.O. oferuje kompleksowe usługi w zakresie realizacji obiektów i instalacji przemysłowych, w tym konstrukcji stalowych. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które pozwala koordynować wszystkie etapy procesu projektowego i budowlanego. Nasza kadra techniczna to zespół ludzi tworzących otwartą atmosferę pracy, cechujący się rzetelnością i wysokim profesjonalizmem. Całość produkcji i usług odbywa się w obiektach na terenie bazy w Nowym Sączu.

Jeśli szukasz pracy i chcesz się realizować w prężnie rozwijającej się firmie dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

-  planowanie i organizacja robót budowlanych,

-  nadzór nad realizacją prac zgodnie z wymaganiami projektowymi i przyjętą specyfikacją

techniczną,

-  kontrola procedur administracyjnych i dokumentów związanych z procesem

inwestycyjnym,

-  zamawianie materiałów budowlanych, odbiór i przekazywanie do podwykonawców,

-  stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem,

kontrola jakości wykonanych robót,

-  nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,

-  dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami

prawa budowlanego,

-  nadzór nad pracami budowlanymi i montażowymi oraz kontrola jakości ich wykonania,

-  organizowanie, kierowanie i odbiór wykonania robót budowlanych,

-  przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz współpraca z inspektorami nadzoru

oraz inwestorem,

Wymagania:

-  Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku budowlanym,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

-  Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,

-  Znajomość programów kosztorysowych i pakietu Office i CAD,

-  Prawo jazdy kat. B,

- Znajomość języka angielskiego mile widziana,

Oferujemy:

-  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie bądź inna forma

-  Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz doświadczenia

-  Atrakcyjne wynagrodzenie

-  Dobrą atmosferę pracy w zespole doświadczonych inżynierów

-  Pracę przy ciekawych i nietypowych realizacjach

 Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj.

  • Tel. kontaktowy 184429103

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 734232882